دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
وب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
وب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
وب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
وب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
وب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
وب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
وب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
وب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
وب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
وب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Vote_rcapوب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Voting_barوب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Vote_lcap 
baran - 977
وب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Vote_rcapوب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Voting_barوب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

وب سایت ◄◄◄فرهاد ►►► : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست).....

2 مشترك

وب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Empty وب سایت ◄◄◄فرهاد ►►► : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست).....

پست من طرف baran الجمعة يناير 13, 2012 5:58 am

سخنان پایانی حکیم ارد بزرگ با ایرانیان :

- ایرانیان همواره اندیشمندان و سرآمدان خویش را تنها می گذارند تا پس از قتل و مرگ آنها سوگواری کنند .

- بهترین سالهای زندگی خویش را برای آگاهی بخشی ایرانیان فدا کردم امروز می بینم از دیوانسالارش تا آموزگارش همه به ریشم می خندند نفرین بر این چرخ روزگار ... فقط عشق به مام میهن مرا زنده نگاه داشت .

- همه عمر در نوشته هایم به همگان از شور و عشق و شادی گفتم ، امروز برای خود پروازی ابدی آرزومندم تا از این همه ناآگاهی مردم سرزمینم نجات یابم ... ایران من ، تو خود دیدی که ارد برای تو زیست برای تو نالید و برای تو نغمه دوباره شکفتن را سرود .

- نهایت عشق مجنون مرگ بود بر پای لیلی و نهایت عشق لیلی مرگ در پای مجنون ... امروز زمان رفتن من است در پای میهن ...

- سالها در دخمه ی تاریک خود را حبس کردم تا بتوانم در تنهایی خویش راهی برای نجات سرزمینم بیابم و امروز می گویم کاش در همان دخمه مدفون می شدم و اینهمه ریاکاری و نادانی و دانش ستیزی نمی دیدم .

- در کتاب سرخ من همواره امید و شور عشق و شادی بیداد می کند آه که مردم من خود کشتارگر امید و شور و عشق و شادیند ...

- هیچ گاه هیچ کس وسعت تنهایی مرا ندید و از این روی به تنها وارثم دخترم "غزاله" می گویم جایی مرا به خاک برسان که تنها میهن پاکم ایران بداند و بس !....

- فردوسی بزرگ هم در آغوش دخترش تنها بمرد و مردم نادان تکفیرش نمودند بگذار مرا هم تکفیر کنند چون من از منش و کردار مرده پسند آنها بیزارم .

- عشق ، زندگی و امید را ، همه در برابرم سر بریدند کاش خودم را هم سر به نیست می کردند تا از این سیاهچال نادانی نجات می یافتم ...

- نام ارد تنها تفسیرش عشق به میهن و سربلندی نام ایران است من به هیچ کیش و گروه دیگری وابسته نبودم و نیستم ...

- دیگر تا پایان زندگی نخواهم نوشت . چون تنها شنونده ام خودم هستم و بس ... بدرود هم میهنان ناشنوا و نابینای من ...

حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست).....

بخش نظرات :

میکا سالواتوره
[22/10/1390، ساعت 21:58:26]

فرهاد جان ممنون بخاطر پست هات
♥㋡♥نیکا ی ایران♥㋡♥
[22/10/1390، ساعت 19:09:59]

بدرود هم میهنان ناشنوا و نابینای من .

وای
دادا فرهاد
•▪●ღ маячам ღ●▪•˙ .
[22/10/1390، ساعت 19:08:47]

◄◄◄فرهاد ►►►
[22/10/1390، ساعت 19:00:15]

مسلما بسیاری از ما ها امکاناتی برای دفاع از اهل اندیشه نداشته ایم و نداریم اما می توانستیم در وبلاگهای خود اعتراض کنیم که این صدا و سیمای بی محتوای ما چرا یک دقیقه با اندیشمندان مستقل و میهن پرستی همچون حکیم ارد بزرگ گفتگو نمی کند؟! چرا نشریات ما فقط بدنبال اعمال فلان بازیکننان در زمین فوتبالند؟! چرا رادیوهای بیگانه فقط بدنبال فحش و ناسزایند چرا سایتهای خبری ما فقط بدنیال مچ گیری سیاسی و اقتصادی از این و آن هستند ؟!....
آیا اهل فرهنگ و اندیشه این قدر خوار و بی ارزش هستند ؟!
اگر فردوسی ها و ارد بزرگ ها و بزرگمهرها و خیام ها نباشند چه از موجودیت فرهنگی این سرزمین باقی می ماند ؟؟؟
این است پایان همه اهل خرد و اندیشه ما ...سکوت و انزوا...

در عوض یک عده رقاصه کم شعور هر روز در رسانه های ما ادای متفکرین را در می آورند ...مردم از بی خردان بیزارند...
محمدرضا دانایی پور
[22/10/1390، ساعت 18:59:53]

پوریا #
[22/10/1390، ساعت 18:52:10]

~¥ارمان ✿ مهربون2 ¥~
[22/10/1390، ساعت 18:49:39]

قوربونه ارد بزرگ

برگرفته از :
http://www.ashpazonline.com/weblog/farhad2000/246739

baran
baran

تعداد پستها : 977
اعتبار : 78
آدرس پستي : Geneva

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

وب سایت ◄◄◄فرهاد ►►►  : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست)..... Empty رد: وب سایت ◄◄◄فرهاد ►►► : حکیم ارد بزرگ (این یک داستان نیست).....

پست من طرف نوشین آریا الجمعة فبراير 10, 2012 1:10 am

تارنگار مردی از جنس خدا - ارد بزرگ
تارنگار سیاره من! : تفکرات ارد بزرگ !
تارنگار سیاره من! - خوشه چینی از دفترایام !
انجمن پرشین تاک :آزادیخواهی و میهن پرستی
انجمن پرشین تاک : تاسف خواجه نصیرالدین طوسی
سایت پروانه جواهریان : عکس و سخن
تارنگار من آزاد : جملات کوتاه ولی زیبا از بزرگان - سری 2
انجمن كليپ دوني : سخنان بزرگان !!!
انجمن كليپ دوني : سخنان بزرگان !!!(قسمت دوم)
انجمن كليپ دوني : سخنان بزرگان !!!(قسمت سوم)
انجمن كليپ دوني : سخنان بزرگان !!!(قسمت چهارم )
تارنگار اوج پرواز : سخنان حکیمانه
تارنگار حکمت و اراده : سخنان پایانی و پیش از مرگ حکیم ارد بزرگ با ایرانیان
تارنگار رياضي : با اندیشمندان
تارنگار روزنگار زندگی من
تارنگار تنها : جملات قصار
تارنگار ❤ حکیم ارد بزرگ ❤ کیـ❤ــــمیا : ❤ برای عشقم حکیم ارد بزرگ ❤
تارنگار فرقان - جایگاه ادب از دیدگاه یک ریاضیدان
تارنگار مهدی ندری : عفو و گذشت از دیدگاه مشاهیر
تارنگار شمساي شيروان : ارد بزرگ فرزند شیروان
جامعه مجازی پی سی پارسی : بارش باران
سایت اس ام اس کده : اس ام اس فلسفی و جملات زیبا جدید
تارنگار خلوت دل : دل نوشته
تارنگار coast-calm : حکمت اردیسم / زندگی نامه حکیم ارد بزرگ
تارنگار يادداشت هاي ماندگار : سخنانی از ارد بزرگ
تارنگار dAndY cAn UnDerStand yOu : ¸¸.•*´راه كار¸¸.•*´
تارنگار اتاق تنهایی یک پسر... : سخنان جاودانه ها
تارنگار بچه هاي فناوري اطلاعات صنعتي بيرجند 90 : هر روز یک سخن فلسفی
تارنگار شرب زرکشیده : ماست مالی
تارنگار لقمان 2 : سخنان بزرگان
تارنگار ❤ حکیم ارد بزرگ ❤ کیـ❤ــــمیا : ❤ حکیم ارد بزرگ ❤ گوش کن مرا ...!
تارنگار راه ابریشم ، همانند خلیج عربی جعلی است
سايت بيان : صد در صد زن ها خوبن
تارنگار داستان کوتاه : قصه پر غصه (این یه داستان کوتاه نیست)
تارنگار هشجین زرجه : درغم به دنبال چه می گردی؟
تارنگار Pouria Heravi : صد در صد زن ها خوبن !
تارنگار داستان کوتاه : جلادی در سیمای یک زن
تارنگار داستان کوتاه : ما همه نادریم
تارنگار داستان کوتاه : طعم عشق به میهن
تارنگار داستان کوتاه : عزرائیل در تاکسی !
تارنگار داستان کوتاه : کارمند حاضر جواب
تارنگار داستان کوتاه : آرایشگر
شبکه اجتماعی نت پارک : دریاها
تارنگار ❤ حکیم ارد بزرگ ❤ کیـ❤ــــمیا : ❤ حکیم ارد بزرگ امشب تا صبح برای عشقمون اشک می ریزم ❤
تارنگار ❤ حکیم ارد بزرگ ❤ کیـ❤ــــمیا : آره یگانه عشقم ❤ حکیم ارد بزرگ ❤ دوستت دارم همیشه
انجمن ها و تالارهاي گفتگو سايت كوچولو : ♥||||| ♥ مـشـاعـره بـا سخــنان بـــزرگـــان♥||||| ♥
تارنگار میم و نون : هیچگاه امید کسی را ناامید نکن ، شاید امید تنها دارایی او باشد . ارد بزرگ
تارنگار سخنان یه جامعه شناس کوچولو : سخنان فلسفي
سایت هواداران فوتبال|استقلال تهران، فوتبال ایران و جهان : پارمیس
شبکه اجتماعی آبگون : زيبارويان
شبکه اجتماعی فيس نما FaceNama
انجمن هواداران محسن یگانه : سخنان زیبای بزرگان
انجمن های تخصصی فلش خور : پیشکش به شاه
انجمن ..::wWw.Forum.FunHub.iR::.. : صدای جاودانه دختران ایرانی
تارنگار Love Me: عشق در نگاه بزرگان
تارنگار حکمت و ارادهܓ✿ܓ✿ : بروز شدم
تست شماره 2 اردیسم ORODISM (خود شناسی)
تارنگار حکمت و ارادهܓ✿ܓ✿ : حکمای چهارگانه
تارنگار کتاب سرخ Red Book : دانلود کتاب سرخ
شبکه اجتماعی panah - cloobzzz کلوب ززز
فان فار انجمن سرگرمی تفریحی پارسی زبانان : آیا میدانستی که ؟ ( دهها نکته خواندنی )
شبکه اجتماعی فیس ایران : گیتی
سایت Iranian Futurist : جهان به کدام سو می رود
تالار گفتمان ایرونی آنلاین : سخنان بزرگان و جملات حکیمانه از بزرگان....
سایت naznet.ir : اس ام اس سخنان بزرگان / سری جدید
تارنگار دوران تنهایی - "راه ابریشم دروغی بیش نیست"
تارنگار جديدترين عكس ها و فيلم ها و ...
تارنگار parisa : "راه ابریشم دروغی بیش نیست"
تارنگار مشهد : حکمای چهارگانه (چهار حکیم جهانی خراسان بزرگ)
تارنگارجديدترين عكس ها و فيلم ها و ...
تارنگار کتاب : "راه ابریشم" همانند خلیج عربی جعلی است
بزرگترین سایت تفریخی : سخنان حکیمانه و پندآموز ارد بزرگ
نوشین آریا
نوشین آریا

تعداد پستها : 197
اعتبار : 84
آدرس پستي : تهران

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة