دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
حملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
حملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
حملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
حملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
حملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
حملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
حملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
حملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
حملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
حملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن Vote_rcapحملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن Voting_barحملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن Vote_lcap 
baran - 977
حملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن Vote_rcapحملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن Voting_barحملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

حملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن

حملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن Empty حملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن

پست من طرف ریحانه الإثنين نوفمبر 23, 2015 7:30 pm

حمله توپخانه ای ارتش یمن به پایگاه الشبکه
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۱۰:۴۹ AM

در حملات توپخانه ای و خمپاره ای ارتش یمن به محل تجمع خودروهای نظامی سعودی ها در پایگاه الشبکه در جیزان عربستان، چند دستگاه خودرو نظامی آنها به آتش کشیده شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ؛ جنگنده های سعودی در جدید ترین حملات خود منطقه "بنی شبیب" در شهرک "حَبیش" در استان "إب" یمن را بمباران کردند.

در پی این حملات خسارت های سنگینی به منطقه بنی شبیب وارد شد اما تا کنون خبرهای دقیقی از خسارت های

جنگنده های سعودی سه بار به پایگاه نیروهای ویژه و هشت بار به منطقه "القُطَینات" در شهرک "باقِم" حمله کردند.

مناطق مختلف شهرک "کِتاف" در استان صعده چهار بار و منطقه "آل عِقاب" در شهرک "سِحار" نیز پنج بار و منطقه "الشَعف" در شهرک "ساقین" پنج بار هدف حملات هوایی دشمن قرار گرفت.

سعودی شهرک "دُرَیهِمی" را هدف قرار دادند اما این حملات هیچگونه خسارت جانی در بر نداشت.

در "الضالع" نیز جنگنده های دشمن دو بار منطقه "العَرفاف" و شهر "دَمت" را بمباران کردند.

برچسب ها:
یمن ،

عربستان ،

ریحانه
ریحانه
گستره جهانی اردیسم Orodism

تعداد پستها : 1134
اعتبار : 120

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة