دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
وکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
وکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
وکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
وکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
وکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
وکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
وکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
وکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
وکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
وکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد Vote_rcapوکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد Voting_barوکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد Vote_lcap 
baran - 977
وکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد Vote_rcapوکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد Voting_barوکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

وکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد

وکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد Empty وکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد

پست من طرف ریحانه الإثنين نوفمبر 23, 2015 7:44 pm

صلواتی به بابک زنجانی: بدهی به وزارت نفت را پرداخت کن
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۱۲:۴۱ PM

قاضی صلواتی خطاب به متهم نفتی گفت: آقای زنجانی برای بار آخر به شما هشدار می‌دهم که پیش از صدور حکم دادگاه مبلغ بدهی خود به وزارت نفت را پرداخت کنید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، قاضی صلواتی در چهاردهمین جلسه دادگاه علنی خطاب به میلیاردر نفتی افزود: اقدامات شما تاکنون مؤثر نبوده است؛ به وکلای داخلی و خارجی خود برای پرداخت بدهی تا پیش از صدور حکم دادگاه اطلاع دهید.

خلاصه‌ای از جلسات گذشته؛

در جلسه‌های گذشته کیفرخواست237 صفحه‌ای این پرونده قرائت شد و در جلسات رسیدگی به این پرونده نیز بیش از 60 صفحه از دفاعیات 200 صفحه‌ای بابک زنجانی متهم ردیف اول قرائت شد.

در جلسه محاکمه بابک زنجانی معاون دادستان تهران نیز به ارائه توضیحاتی در مورد توقیف، کارشناسی و ارزشیابی اموال متهم نفتی پرداخت.

وکیل شرکت HK زیر مجموعه شرکت نفت ایران به قرائت شکایت خود از متهم نفتی پرداخت.

وکلای بانک مسکن و سازمان تامین اجتماعی نیز به قرائت شکایات خود از متهم نفتی پرداختند و بابک زنجانی ادامه دفاعیات خود را بیان کرد.

متهم نفتی نیز به قرائت ادامه دفاعیات خود پرداخت.

کارشناس بانک مرکزی در ادامه دفاعیات متهم نفتی به بیان جزئیات قراردادهای نفتی بابک زنجانی پرداخت.

مشروح جلسه چهاردهم؛

وکیل شرکت نفت در مقابل اظهارات بابک زنجانی تاب نیاورد؛

وکیل شرکت نفت: برخی اوقات ما نمی توانیم در مقابل دروغ های آقای زنجانی بایستیم و جواب دروغ های او را ندهیم؛ پیمانکاران ما مشکل نقدینگی دلار و یورو داشتند وگرنه که ما در داخل وون و ریال داشتیم؛ آقای زنجانی مسئولان ما را فریب داد.

زنجانی گفت: من بانک دارم و می توانم مطالبات پیمانکاران شما را به یورو و دلار بدهم؛ هیچ یک از مطالبات ما به صورت یورو و دلار پرداخت نشد.

برخلاف اظهارات کذب بابک زنجانی به محض اینکه پول به حساب ایشان واریز شد شرکت HK دستور پرداخت را صادر کرد اما پنج ماه این پول پرداخت نشد.

قاضی صلواتی: آقای زنجانی برای بار آخر به شما هشدار می‌دهم که قبل از صدور حکم دادگاه مبلغ بدهی خود به وزارت نفت را پرداخت کنید؛ اقدامات شما تاکنون مؤثر نبوده است؛ به وکلای داخلی و خارجی خود برای پرداخت بدهی تا پیش از صدور حکم دادگاه اطلاع دهید.

قاضی صلواتی در واکنش به اعتراض بابک زنجانی مبنی بر آگاه نبودن نماینده دادستان گفت: آقای زنجانی فقط شما درست می گوئید؟ نماینده دادستان و وکیل شرکت نفت درست نمی گویند؟

بابک زنجانی: همه شما درست می گوئید به جز من.

نجفی معاون دادستان تهران:7 جلسه است که همه را نادان و جاهل و ناآگاه به امور بانکی خطاب کرده ای و خودت را عالم می دانی.

اعلام تنفس با دستور قاضی؛

نقض حرف های متهم نفتی در چند دقیقه؛

بابک زنجانی: یوروسف در اوکراین دفاع می‌کند جستجوی ساده در فضای مجازی نشان می دهد شرکت یوروسف بیست سال پیش در فرانسه ثبت شده است و مدیر ان یک خانم است و مدیر ان "ر-ب" نیست؛ بانک HSBC یک بانک انگلیسی است؛ در مهر شرکت یوروسف غلط املایی وجود دارد؛ مبالغ میلیارد یورو و میلیارد دلاری که در دادگاه عنوان می شود(8 میلیارد و 270 میلیون یورو) مبالغ بسیار بزرگی هستند؛ بودجه کشور تاجیکستان در سال 2014 یک میلیارد و 923 میلیون یورو بود، این صرفا یک مقایسه است؛ با دو سند صوری 16 میلیارد و 540 میلیون یورو پول خلق کرده اند؛ در ایمیل ها املا ماه دسامبر به جای اینکه با C نوشته شود با S نوشته شده؛ در برگه های شرکت یوروسف فقط به اسم شرکت اکتفا شده است و هیچ آدرسی دیده نمی شود.

نقض حرف های متهم نفتی در چند دقیقه؛

وکیل بانک مسکن: آقای زنجانی گفته اند حکمی علیه بانک مسکن و نفت گرفته اند؛ اخیرا فکسی از طرف بانک اسلامی مالزی برای ما ارسال شده است که هیچ‌گونه حکم محکومیتی نیست، حتی اظهارنامه هم محسوب نمی‌شود؛ موضوع گرفتن حکم یک میلیارد یورویی علیه بانک مسکن تکذیب می‌شود.

اتمام دادگاه؛ جلسه بعد، فردا 8 صبح.

برچسب ها:
زنجانی ،

دادگاه ،
ریحانه
ریحانه
گستره جهانی اردیسم Orodism

تعداد پستها : 1134
اعتبار : 120

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه