دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
نزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
نزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
نزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
نزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
نزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
نزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
نزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
نزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
نزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
نزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر Vote_rcapنزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر Voting_barنزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر Vote_lcap 
baran - 977
نزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر Vote_rcapنزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر Voting_barنزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

نزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر

نزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر Empty نزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر

پست من طرف ریحانه الإثنين نوفمبر 23, 2015 7:47 pm

تسلط ارتش سوریه بر مهین و حوارین
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۹:۱۷ AM

نیروهای ارتش سوریه پس از درگیریهای شدید با افراد مسلح گروه (تکفیری صهیونیستی) داعش کنترل شهر مهین و منطقه حوارین را در شرق استان حمص در دست گرفتند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، ارتش سوریه همچنین منطقه برج الرمان در حومه جنوب شرقی حلب را به تصرف خود درآورد.

عملیات ارتش سوریه در حومه حلب به پیشروی در مقابل گروه های تروریستی منجر شد.

ارتش سوریه، منطقه راهبردی برج الرمان در حومه جنوب شرقی حلب را نیز به تصرف خود درآورد و عناصر تروریستی را از جاده حلب ـ اثریه ـ خناصرـ دمشق دور کرد و امنیت را در این جاده ها برقرار کرد.

بنابراین، عملیات ارتش روندی صعودی به خود گرفته و موجب هلاکت تعداد بیشتری از تروریست ها شده است.

ادامه پیشروی های ارتش سوریه در حلب

ارتش سوریه با حمایت و پشتیبانی هوایی ضمن استحکام مواضع خود در حومه جنوبی حلب به پیشروی خود ادامه میدهد.

ارتش سوریه پس از رسیدن به جاده بین المللی حلب - دمشق ، با حمایت های موشکی و توپخانه ای و حملات هوایی جنگنده های سوریه و روسیه مواضع خود را در حومه جنوبی حلب مستحکم کرد.

ربیع الکلاوندی، گزارشگر العالم در این باره گفت: آمادگی ارتش سوریه برای شروع مرحله دوم نبرد در حومه جنوبی حلب ادامه دارد ضمن آنکه درگیری ها میان گروه های مسلح تروریست در حومه روستای خان طومان در جریان است.

در همین حال جنگنده های سوریه و روسیه نیز با انهدام مراکز استقرار تروریست های مسلح در روستاهای الزربه، عزه و الاتارب در حومه غربی حلب نیروهای زمینی ارتش سوریه را در این حملات حمایت کرده اند.

یکی از نیروهای ارتش سوریه در این باره به خبرنگار العالم گفت: پیشروی نظامی ارتش در حومه جنوبی حلب ادامه دارد و مرحله اول عملیات با تسلط بر بلندی های استراتژیک انجام شد.

وی افزود: حمایت های توپخانه ای و هوایی جنگنده های سوریه و روسیه در پیشروی نیروهای پیاده نظام سوری و تسلط بر این بلندی های استراتژیک موثر بوده است و عملیات ارتش سوریه برای تقویت نیروها در این منطقه همچنان ادامه دارد.

الکلاوندی در ادامه گزارش خود خاطر نشان کرد: ارتش سوریه در امتداد جبهه حومه غربی حلب با هدف تغییر موازنه قدرت مانع حملات گروه های تروریستی مسلح به حملات خود ادامه می دهد و در این راستا تلاش تروریست ها را در غرب و ورودی های شمال شرقی حلب در منطقه البریج به شکست کشاند.

یکی از نیروهای ارتش در ادامه اظهارات خود گفت: اتاق عملیات جنگ بر اساس اطلاعات و واقعیت های موجود و شرایط جنگی مشخص می کند که نیروها به کدام طرف حرکت کنند.

گزارشگر العالم در پایان اظهار داشت: کارشناسان نظامی بر این باورند که دخالت بمب افکن های استراتژیک روسیه و حمله آنها به عمق گروه های مسلح تروریست در حومه ادلب و حلب تاثیری مثبت بر روند عملیات ارتش سوریه در آینده خواهد داشت.

وی افزود: تا زمانیکه بمب افکن های استراتژیک روسیه در عرصه عملیات زمینی ارتش سوریه در حومه حلب مشارکت داشته باشند نیروهای زمینی نیز بلندی های العیس و جاده بین المللی حلب - دمشق را با قدرت در اختیار خواهند داشت و در انتظار دستورات اتاق عملیات برای ادامه نبرد هستند.

وزارت دفاع روسیه اعلام کرد جنگنده های این کشور (طی دو روز گذشته) صد و چهل و یک عملیات جنگی بر فراز شهر های «إدلب»، «لاذقیه»، «حماه»،«حمص»، «الرقه» و «دیرالزور» در سوریه انجام داده اند.

نزدیک شدن ارتش سوریه به مناطق جنوبی شهر تدمر

نیروهای ارتش سوریه در ادامه پیشروی در استان حمص، به مناطق جنوبی شهر تدمر نزدیک شدند.

به گزارش شبکه تلویزیونی المیادین، همزمان با تسلط ارتش سوریه بر کوه مهین در استان حمص، شمار زیادی از افراد مسلح گروه (تکفیری صهیونیستی) داعش از این منطقه فرار کردند.

نیروهای ارتش سوریه در این منطقه پیشروی زیادی به طرف شهر مهین داشتند.

ارتش سوریه پس از آزاد کردن ارتفاعات الهایل، کنترل مناطق مشرف بر جنوب شهر تدمر را در دست گرفت.

عملیات ارتش سوریه در این منطقه با پوشش هوایی بالگردهای نظامی انجام می شود.

برچسب ها:
هواپیما ،

ارتش سوریه ،

حلب ،
ریحانه
ریحانه
گستره جهانی اردیسم Orodism

تعداد پستها : 1134
اعتبار : 120

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه