دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
هفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
هفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
هفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
هفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
هفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
هفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
هفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
هفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
هفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
هفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز Vote_rcapهفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز Voting_barهفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز Vote_lcap 
baran - 977
هفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز Vote_rcapهفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز Voting_barهفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

هفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز

هفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز Empty هفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز

پست من طرف ریحانه الإثنين نوفمبر 23, 2015 9:33 pm

تهران میزبان سران کشورهای صادرکننده گاز جهان
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۹:۳۳ AM

با ورود سران و مقامات کشورهای عضو و ناظر، تهران، امروز میزبان سران بزرگترین تولیدکنندگان و صادرکنندگان گاز جهان است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، نشست سران کشورهای عضو مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی یی سی اف) قرار است ساعت 14 امروز در سالن اجلاس سران تهران برگزار شود.

علاوه بر رئیس جمهور ترکمنستان که یکی از مهمانهای ویژه اجلاس است، تاکنون تعداد از سران کشورهای عضو ( جی یی سی اف) ازجمله روسای جمهور عراق، گینه استوایی، نیجریه و نخست وزیر الجزایر، روسای جمهور ونزوئلا و بولیوی وارد تهران شده اند و صبح امروز دیدار های دو جانبه آنان و مقامات کشورمان برگزار خواهد شد.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه نیز ظهر امروز وارد تهران می شود.

با برگزاری سه اجلاس سران، فوق العاده و عادی وزیران در تهران، ایران نخستین بار از زمان تشکیل مجمع کشورهای صادرکننده گاز در 14 سال گذشته همزمان میزبان سه اجلاس است.

ایده اولیه تاسیس چنین سازمانی از سوی ایران بود.

مجمع صادرکنندگان گاز 12 عضو اصلی و 5 عضو ناظر دارد که هیات های بیشتر این کشورها وارد تهران شده اند.

مجمع کشورهای صادرکننده گاز- 42 درصد از تولید گاز جهان و 67 درصد از ذخایر گازی جهان، را در اختیار دارد.

هفدهمین نشست عادی مجمع کشورهای صادرکننده گاز هم روز شنبه در تهران برگزار ‌شد .

12 کشور اصلی عضو مجمع صادرکنندگان گاز جهان شامل جمهوری اسلامی ایران ، روسیه ، مصر ، الجزایر، بولیوی ،گینه استوایی ، لیبی ، نیجریه ، قطر ، ترینیداد و توباگو ، ونزوئلا و امارات عربی متحده هستند.

هلند ، نروژ ، عراق ، عمان و پرو اعضای ناظر این مجمع به شمار می روند.

اقای زنگنه وزیر نفت کشورمان ابراز امیدورای کرده ایران در دو سال آینده 20 تا 30 میلیارد دلار قرارداد جدید نفتی و گازی با شرکتهای خارجی منعقد کند.

در حال حاضر 24 درصد از ترکیب انرژی جهان را سوخت گاز تشکیل می دهد که ایران با داشتن 33.8 تریلیون مترمکعب ذخایر اثبات شده در جایگاه نخست دارندگان ذخایر گازی جهان قرار دارد.

دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز هم گفت این مجمع در دوسال گذشته متحول شده است.

دکتر محمد حسین عادلی تاکید کرد: دبیرخانه (جی یی سی اف) کمیته‌هایی برای رصد روزانه بازارهای جهانی شکیل داده است.

به گفته عادلی این مجمع مدلی پیشرفته هم تدوین کرده که می تواند بر اساس واقعیتهای مربوط به 133 کشور جهان، میدانها و مخازن آنها روند بازار جهانی گاز را در میان و بلند مدت و پیش بینی کند.

برچسب ها:
سران ،

تولید کنندگان ،

صادرکننده ،

گاز ،

ریحانه
ریحانه
گستره جهانی اردیسم Orodism

تعداد پستها : 1134
اعتبار : 120

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه