دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان Vote_rcapنواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان Voting_barنواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان Vote_lcap 
baran - 977
نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان Vote_rcapنواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان Voting_barنواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان

نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان Empty نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان

پست من طرف ریحانه الإثنين نوفمبر 23, 2015 9:34 pm

قهرمانی جوکوویچ در فینال تنیس مسترز لندن
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۹:۱۱ AM

نواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان، در فینال بازی های تنیس مسترز لندن بر راجر فدرر غلبه کرد و قهرمان شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، به نقل از آسوشیتدپرس ،‌ جوکوویچ با نتایج شش به سه و شش به چهار بر رقیب سوئیسی خود پیروز شد.این چهارمین پیروزی پیاپی تنیسور صربستانی در فینال رقابت های تنیس بر فدرر بود.

جوکوویچ با این پیروزی،‌ قهرمان تنیس هفت میلیون دلاری پایان فصل لندن شد که با حضور هشت تنیسور برتر جهان برگزار شد.

برچسب ها:
تنیس ،

مسترزلندن ،

جوکوویچ ،

ریحانه
ریحانه
گستره جهانی اردیسم Orodism

تعداد پستها : 1134
اعتبار : 120

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة