دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Vote_rcapتست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Voting_barتست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Vote_lcap 
baran - 977
تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Vote_rcapتست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Voting_barتست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

تست اردیسم ORODISM (خود شناسی)

3 مشترك

صفحه 2 از 2 الصفحة السابقة  1, 2

تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Empty رد: تست اردیسم ORODISM (خود شناسی)

پست من طرف ???? الثلاثاء فبراير 07, 2012 9:06 am

والا سوالا که خیلی سنگین بود ولی مهم اینکه بالاخره تونستیم با نمره ی کامل 30 فارغ شیم Smile
حالا با اجازتون من برم یه چرت 12 ساعته بزنم به رگ، بلکه خستگی این ازمون خودشناسی از تن مبارک بیاد بیرون Smile
Anonymous
????
مهمان

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Empty سلام

پست من طرف ???? الأربعاء فبراير 08, 2012 6:39 pm

سلام.من امتیازم شده30.چیزی از اردیسم نمیدونم دنبال چیز دیگه بودم این تستو پیدا کردم تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 2694226609 تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 364988687
Anonymous
????
مهمان

تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Empty رد: تست اردیسم ORODISM (خود شناسی)

پست من طرف ??? الجمعة فبراير 10, 2012 8:15 pm

من امتیازم 25 شد بالاخره نفهمیدم یک اردیست هستم یا هوادارش Exclamation Exclamation شما کمک کنید من جز کدومم Question moraddad moraddad
Anonymous
???
مهمان

پست من طرف ریحانه الجمعة فبراير 10, 2012 8:44 pm

سحر نوشته است:من امتیازم 25 شد بالاخره نفهمیدم یک اردیست هستم یا هوادارش Exclamation Exclamation شما کمک کنید من جز کدومم Question moraddad moraddad

اگر مجموع اعداد شما بین 25 تا 30 باشد شما یک اردیست (ORODIST) واقعی هستید I love you goool
ریحانه
ریحانه
گستره جهانی اردیسم Orodism

تعداد پستها : 1134
اعتبار : 120

تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Empty اردیسم

پست من طرف ???? السبت فبراير 11, 2012 11:46 am

امتیازمن26شدخوشحالم Razz goool Very Happy
Anonymous
????
مهمان

پست من طرف ????? الثلاثاء فبراير 14, 2012 7:50 am

منم يه ارديسم واقعي شدم
خوشحالم واقعا Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool Cool
Anonymous
?????
مهمان

پست من طرف ???? الثلاثاء فبراير 14, 2012 9:13 am

خواستم بگویم شاد شاد هستم دیدم نه ... هنوز ناشناخته های عقلی و قلبی از درون رنجم میدهد در حالی که بیشتر از هر خودی خوشحالی را دوست داشتم . خواستم بگویم آزاد آزاد رهای رها هستم دیدم نه ... هنوز در منظر و مناظره بشر سخت گرفتارم.در خود به زندانم .قدرت میخواهم پیروزی میخواهم حرمت میخواهم و میخواهیم این یعنی در آرزوی آزادی ... خواستم میهنم را با همه مردان بزرگش با همه فرهنگ و تمدنش بپرستم جان فدا باشم فریاد از تکیده حنجره بیرون بیاورم زنده باد میهن دیدم من و دیگر من هنوز در حسرت نانیم و آبادی وجود زندگی نه هوای آرمانی مدینه فاضله ... برادران خواهران صادقانه بیاندیشید نمیتوانیم در یک مکتب مانده وخود را داناتر بدانیم باید روان بود تحقیق کرد تجسس کرد واقعا براب فهم زحمت کشید نه با شعار شادی شادی من شادم من آزادم خود را در زمره ..... درآورد مگر شادی به صورت تمام وقت خوب است ؟ مگر آزادی میسر است حتی در خیال ما در کجای جهان ایستاده ایم که میهن میهن میکنیم ای ن راه ایستایی فکری در مرداب وجمود احساس است ....... خودتان بیاندیشید قضاوت کنید
Anonymous
????
مهمان

پست من طرف ریحانه الإثنين مارس 05, 2012 11:06 am

1. فرگرد آرمان
2. فرگرد عشق
3. فرگرد رنج و سختی
4. فرگرد گیتی
5. فرگرد سرپرست
6. فرگرد پیشوا
7. فرگرد کودکی
8. فرگرد سیاست
9. فرگرد مردان و زنان کهن
10. فرگرد برآزندگان
11. فرگرد اسطوره
12. فرگرد پدر ، مادر و فرزند
13. فرگرد فرمانروا
14. فرگرد انتخابات
15. فرگرد ریش سفید
16. فرگرد میهن
17. فرگرد سرآمدان
18. فرگرد پیران
19. فرگرد دشمنی
20. فرگرد تندرستی
21. فرگرد ادب
22. فرگرد باران
23. فرگرد بخشندگی
24. فرگرد گردن کشی
25. فرگرد ریشه ها
26. فرگرد راز
27. فرگرد رایزن
28. فرگرد باژ
29. فرگرد ساختار
30. فرگرد کوهستان
31. فرگرد پشیمانی
32. فرگرد بزرگداشت
33. فرگرد نامداری
34. فرگرد ستایشگر
35. فرگرد خود
36. فرگرد طبیعت
37. فرگرد بی باکی
38. فرگرد پیوند
39. فرگرد فریاد
40. فرگرد اندیشمندان
41. فرگرد آموزگار
42. فرگرد خرد و دانش
43. فرگرد آغاز
44. فرگرد پیمان
45. فرگرد بدگویی
46. فرگرد هنجارها
47. فرگرد خنده
48. فرگرد شایستگان
49. فرگرد هیچ
50. فرگرد آینده یک نظام سیاسی
51. فرگرد فروتنی
52. فرگرد بخت
53. فرگرد انتقام
54. فرگرد ترس
55. فرگرد خوار نمودن
56. فرگرد فریب
57. فرگرد آگاهی
58. فرگرد آدمی
59. فرگرد نابودی
60. فرگرد پیشرفت
61. فرگرد بردباری
62. فرگرد راه
63. فرگرد خویش
64. فرگرد سکوت و خموشی
65. فرگرد نگاه
66. فرگرد اندیشه
67. فرگرد سامان
68. فرگرد باور
69. فرگرد زیبایی
70. فرگرد دیگران
71. فرگرد تجربه
72. فرگرد ارزیابی و نقد
73. فرگرد کشور
74. فرگرد بد اندیش
75. فرگرد نادان
76. فرگرد آرامش
77. فرگرد کار
78. فرگرد تنهایی
79. فرگرد راستی و ناراستی
80. فرگرد اندیشه همگانی
81. فرگرد رسانه
82. فرگرد امید
83. فرگرد سخن
84. فرگرد تلاش
85. فرگرد فرهنگ
86. فرگرد اندیشه
87. فرگرد شکست
88. فرگرد جهان
89. فرگرد اشک
90. فرگرد سفر
91. فرگرد پندار
92. فرگرد استاد
93. فرگرد هنر
94. فرگرد روان
95. فرگرد ستیز
96. فرگرد آزادی
97. فرگرد همسر
98. فرگرد حکمت
99. فرگرد خودبینی و غرور
100. فرگرد سرنوشت
101. فرگرد شادی
102. فرگرد غم
103. فرگرد گزینش
104. فرگرد آرزو
105. فرگرد توانایی
106. فرگرد صوفی گری
107. فرگرد دوستی
108. فرگرد اندرز
109. فرگرد اُرُد
110. فرگرد پرسش
111. فرگرد خردمند
112. فرگرد اینترنت
113. فرگرد زندگی
114. فرگرد ایران
115. فرگرد نوروز
116. فرگرد جشن
117. فرگرد آزادگان
118. فرگرد پرواز
119. فرگرد دانایی
120. فرگرد کارآفرین
121. فرگرد گروه
122. فرگرد شناخت
123. فرگرد پیروزی

ریحانه
ریحانه

تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Empty 24

پست من طرف ???????? الجمعة مارس 30, 2012 7:39 pm

من معنی اردیسم رو ندونستم اما خوشحالم که از طرفداراشم، درضمن عاشق سلطان احساس مجید خراطهام . goool
Anonymous
????????
مهمان

تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 Empty منم اردیسم شدم امتیازم 27 شد

پست من طرف ???? السبت مارس 31, 2012 10:18 pm

cheers cheers bounce tongue Razz Laughing Smile king
Anonymous
????
مهمان

پست من طرف لیلا الأحد أبريل 01, 2012 11:53 am

تبریک مریم جان و آقا پارسا به جمع اردیست ها خوش اومدین
لیلا
لیلا

تعداد پستها : 421
اعتبار : 162
آدرس پستي : در درون همه دلهای سرخی که آغشته به عشق میهن ، آزادی و شادی هستند اُرُدیست ها کم نیستند ...

پست من طرف ????? الخميس أبريل 05, 2012 11:37 am

امتیاز من 31 شد من خود اردیسمم . cheers
من نمی دونم اردیسم کی ؟ Laughing Smile
خیلی دوستتون دارم Boooos goool Boooos
Anonymous
?????
مهمان

پست من طرف لیلا الجمعة أبريل 06, 2012 4:44 am

امتیاز من 31 شد من خود اردیسمم . cheers
من نمی دونم اردیسم کی ؟ تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 277638789 تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 650269930
خیلی دوستتون دارم تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 3112022095 تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 2694226609 تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 3112022095

تبرررررررریک فاطمه جون
به جمع اردیست ها خوش اومدی عزیزم تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 2109348208 تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 2694226609
لیلا
لیلا

آدرس پستي : در درون همه دلهای سرخی که آغشته به عشق میهن ، آزادی و شادی هستند اُرُدیست ها کم نیستند ...

پست من طرف ???? الجمعة أبريل 06, 2012 3:22 pm

من نفهمیدم اردیسم یعنی چی!ولی نتیجه ی خودشناسی نشون میده که من یه اریسمم!!!امیدوارم حرف بدی نباشه! king
Anonymous
????
مهمان

پست من طرف لیلا الجمعة أبريل 06, 2012 5:09 pm

من نفهمیدم اردیسم یعنی چی!ولی نتیجه ی خودشناسی نشون میده که من یه اریسمم!!!امیدوارم حرف بدی نباشه! king

زیبا جون به جمع اردیست ها خوش اومدی
اردیسم یعنی فلسفه شادی
در لینک زیر نوضیحات بیشتری در مورد اردیسم می تونی بخونی

http://vancouver.subjectdone.com/t48-topic
لیلا
لیلا

پست من طرف ????? الأحد أبريل 08, 2012 6:04 pm

من 29 شدم .خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی جالبه. I love you goool
Anonymous
?????
مهمان

پست من طرف ?????? الخميس أبريل 26, 2012 2:52 pm

سلام من یه اردیسم واقعی هستم امتیازم هم شد ۲۹
Anonymous
??????
مهمان

پست من طرف ???? الجمعة أبريل 27, 2012 12:47 pm

من جمع عددام شد 28 Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing به قول عشقم بزن قدش bay
میرم مر حله بعد
Anonymous
????
مهمان

پست من طرف baran السبت أبريل 28, 2012 4:12 pm

تبریک به همه دوستان اردیست تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 2694226609 cheers
baran
baran

تعداد پستها : 977
اعتبار : 78
آدرس پستي : Geneva

پست من طرف ???? الخميس مايو 10, 2012 6:12 pm

من وملیکا 21و19 شدیم به نظر ما هر کسی که امتیاز بالایی راکسب کرده به فکر امتیاز بالا بوده نه گرفتن تست خود شناسی ولی در کل بد نبود ممنون Smile
Anonymous
????
مهمان

پست من طرف ??? الأربعاء أغسطس 22, 2012 4:02 pm

آخ جون
امتیازم شد 28
چه خوب که یه اردیستم Laughing
Anonymous
???
مهمان

پست من طرف sahajoon الثلاثاء أغسطس 28, 2012 12:59 pm

khob vase man 29 shod ke chi?hame ma adama bayad injuri bashim be nazare man
Anonymous
sahajoon
مهمان

پست من طرف ??? الثلاثاء أغسطس 28, 2012 2:00 pm

من 18 شدم Smile))))))))) D: !! ! D:
Anonymous
???
مهمان

پست من طرف ????? الأربعاء أغسطس 29, 2012 2:43 pm

Very Happy
Anonymous
?????
مهمان

پست من طرف baran الإثنين سبتمبر 24, 2012 6:28 am

عسل جون به جمع ما خوشاومدی goool
baran
baran

پست من طرف ????? الجمعة مارس 08, 2013 10:36 am

من 30 شدم همشم نظر خودم بود چود اینا سوالایی بودن که معمولا واسم پیش میاد Cool Cool afro afro afro lol!
Anonymous
?????
مهمان

پست من طرف naziiiii الإثنين مارس 11, 2013 1:42 pm

من 25 شدم ولی نمیدونم اردیسم یعنی چی راستی اردیسم یعنی چی Razz Embarassed study
Anonymous
naziiiii
مهمان

پست من طرف baran الأحد أبريل 07, 2013 10:01 pm

naziiiii نوشته است: من 25 شدم ولی نمیدونم اردیسم یعنی چی راستی اردیسم یعنی چی Razz Embarassed study

به جمع اردیست ها خوش اومدین
از طریق لینک های زیر می توانید اطلاعات بیشتری در مورد اردیسم کسب کنید
baran
baran

پست من طرف ???? ??? الإثنين أبريل 08, 2013 8:26 am

نتيجه تست من 30 شد (البته با توجه به خواسته ها و عقايد دروني و واقعيه خودم!)
افتخار ميكنم و خوشحالم،، از اينكه عقايد و نظريات و افكارم با جناب ارد و فلسفه ها و عقايدشون همسو و همگامه...
goool
تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 308816_rose149تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 880416_155105187تست اردیسم  ORODISM (خود شناسی) - صفحة 2 308816_rose149
Anonymous
???? ???
مهمان

پست من طرف ????? الأربعاء أبريل 10, 2013 8:44 pm

منم 26 شدم.تست خیلی جالبی بود bom drunken
Anonymous
?????
مهمان

پست من طرف ??? الأحد مايو 05, 2013 12:33 pm

سلام من 27شدم Shocked Shocked Shocked
یعنی منم اردیسم بودمو نمیدونستم!!!!!!!!!!!!!! del shekan del shekan del shekan del shekan Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
از اینکه اردیسمم یه عالمه خوشحالم cheers cheers cheers Smile Smile Smile Smile
Anonymous
???
مهمان

پست من طرف ریحانه الأربعاء مايو 08, 2013 9:12 pm

بهزاد نوشته است:منم 26 شدم.تست خیلی جالبی بود bom drunken

آقا بهزاد به جم اردیست ها خوش اومدین I love you

پری نوشته است:سلام من 27شدم Shocked Shocked Shocked
یعنی منم اردیسم بودمو نمیدونستم!!!!!!!!!!!!!! del shekan del shekan del shekan del shekan Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
از اینکه اردیسمم یه عالمه خوشحالم cheers cheers cheers Smile Smile Smile Smile

پری جون من هم خوشحالم که یک اردیست واقعی هستی به جمع ما خوش اومدی عزیزم I love you
ریحانه
ریحانه

پست من طرف ????? الإثنين مايو 13, 2013 10:28 pm

Very Happy Neutral goool
من 22 شدم Boooos
Anonymous
?????
مهمان

پست من طرف ????? الأربعاء يوليو 03, 2013 1:33 pm

منم 25 شدم وا قعا خوشحالمcheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid queen queen queen queen queen queen queen queen queen Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos Boooos I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor jocolor king king king king king king king king afro afro afro afro afro afro afro study study study study study geek geek geek geek geek geek geek shokhi shokhi shokhi shokhi shokhi shokhi shokhi shokhi shokhi shokhi shokhi 
Anonymous
?????
مهمان

پست من طرف baran الإثنين يوليو 08, 2013 4:30 am

سلام دوستای خوبم
محمود
فرشته
به جمع اردیست ها خوش اومدین
I love you I love you goool goool 
baran
baran