دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند Vote_rcap50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند Voting_bar50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند Vote_lcap 
baran - 977
50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند Vote_rcap50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند Voting_bar50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند

50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند Empty 50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند

پست من طرف ریحانه الإثنين نوفمبر 23, 2015 9:40 pm

معاون وزیر بهداشت: افزایش شیوع دیابت در کشور
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۸:۳۸ AM

معاون آموزشی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه تغذیه نامناسب و چاقی از علل شیوع دیابت است، گفت: در ۱۰ تا ۱۲ سال گذشته شیوع دیابت در کشور ما افزایش یافته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، دکتر باقر لاریجانی با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری یکشنبه شب شبکه دو سیما افزود: خود مراقبتی ، آموزش ها و تغذیه و فعالیت فیزیکی مناسب می تواند از بروز دیابت جلوگیری کند.

وی با بیان اینکه 50 تا 60 درصد جمعیت کشور ما فعالیت فیزیکی مناسب ندارند، گفت: در برخی استانها از جمله استان های شمالی و مرکزی خطر چاقی و دیابت بیشتر است همچنین در یزد و بوشهر به علت ازدواج های فامیلی هم شیوع دیابت داریم.

در ادامه دکتر اسدالله رجب بنیانگذار انجمن دیابت در ارتباط تلفنی با این برنامه ، پیشگیری از دیابت را بسیار مهم دانست و گفت: در این زمینه آموزش نقش مهمی دارد و همچنین باید بیماران مبتلا به دیابت را با آموزش های لازم توانمند کنیم.

وی افزود: آموزش ها در زمینه دیابت نسبت به 25 سال پیش با توجه به همکاری رسانه های گروهی و وزارت بهداشت بسیار بهتر شده است اما کافی نیست.

رجب افزود: تنها تشخیص بیماری دیابت کافی نیست بلکه افراد باید مراقبت های لازم را پس از ابتدا به این بیماری انجام دهند.

بنیانگذار انجمن دیابت تاکید کرد: مبارزه با بیماریهای غیرواگیر به کار جمعی و مداوم نیاز دارد.

وی درباره سند کنترل دیابت گفت : این سند، 10 ساله است و همه کشورها باید گزارشی را درباره این سند ارائه کنند.

در ادامه هرمز کیخان زاده رئیس انجمن آموزش دیابت گابریک گفت: درباره تأمین داروی دیابت وضعیت خوبی داریم.

وی با اشاره به اهمیت آموزش و انگیزه دادن به بیماران دیابتی برای کنترل و توانمندسازی آنان گفت: باید درباره چگونگی تغذیه مناسب آموزش های لازم را بدهیم.

در ادامه معاون آموزشی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره همایش بین المللی راهبردی دیابت که فردا در سالن همایش های صدا و سیما برگزار می شود، گفت: این همایش با هدف آگاهی بخشی و مدیریت بیماری دیابت است.

لاریجانی افزود: وزیر بهداشت کشورهای روسیه، قزاقستان ، ترکمنستان ، پاکستان و افغانستان و برخی دیگر از کشورها در همایش بین المللی راهبردی دیابت شرکت می کنند.

وی گفت: اگر برای کنترل دیابت سرمایه گذاری نکنیم دچار عوارض آن خواهیم شد.

رئیس پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران اضافه کرد: امیدوارم در همایش بین المللی راهبردی دیابت از تجربیات کشورهای دیگر هم استفاده کنیم.

لاریجانی با بیان اینکه وزارت بهداشت تلاش می کند موضوع بیماری های غیرواگیر را جدی بگیرد، گفت: کنترل بیماری های دیابت ، سرطان و قلبی و عروقی در کاهش مرگ و میرهای زودرس موثر است.

وی افزود: وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کمیته های مختلفی را برای این منظور تشکیل داده است.

لاریجانی گفت: افراد بالای 45 سال که فشار خون و چربی خون بالا دارند و چاق هستند باید به طور مرتب قند خون را کنترل کنند.

برچسب ها:
لاریجانی ،

دیابت ،

بهداشت ،
ریحانه
ریحانه
گستره جهانی اردیسم Orodism

تعداد پستها : 1134
اعتبار : 120

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة