دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
 همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
 همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
 همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
 همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
 همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
 همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
 همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
 همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
 همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
 همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Vote_rcap همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Voting_bar همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Vote_lcap 
baran - 977
 همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Vote_rcap همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Voting_bar همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

همسرم دیگر آن زن سابق نشد !

همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Empty همسرم دیگر آن زن سابق نشد !

پست من طرف ریحانه الأربعاء فبراير 25, 2015 2:21 pm

سخنان حکیمانه بهترین کلیدهای خوشبختی در زندگی هستند متاسفانه بیشتر ماها به این حقیقت زمانی پی می بریم که دیگه کار از کار گذشته !
در کتاب نامه سرخ ، حکیم ارد بزرگ HAKIM OROD BOZORG می فرماید : (( همسر خویش را به دیدار دوستان زن و مرد تنهای خویش نبریم ))
این جمله شاید ساده به نظر برسه اما با خواندن خبر زیر به اهمیت حیاتی اون پی می بریم :

به گزارش روزنامه شرق ، حکم اعدام مرد جوانی که متهم است همسر دوستش را مورد آزار جنسی قرار داده در دیوان‌عالی کشور تایید شد. این پرونده سال گذشته با شکایت شوهر زن جوان گشوده شد. او به ماموران پلیس شیراز گفت: «چند شب قبل با همسرم به خانه یکی از دوستانم رفته‌بودیم. او ما را شام دعوت کرده‌بود. بعد از اینکه شام خوردیم من دچار سرگیجه شدم و نفهمیدم کی خوابم برد. وقتی بیدار شدم که صبح شده‌بود. به همسر و دوستم گفتم چرا من را بیدار نکردید، قبل از اینکه همسرم جواب دهد دوستم گفت خیلی خسته‌بودی و خوابت برد. من هم دلم نیامد بیدارت کنم و گفتم بهتر است استراحت کنی. من و همسرم از خانه دوستم بیرون آمدیم و با هم به منزل خودمان رفتیم اما همسرم دیگر آن زن سابق نشد. او خیلی ناراحت بود و مدام گریه می‌کرد. حال روحی‌اش خراب بود. بعد از چندین روز اصرار بالاخره توانستم او را راضی کنم با هم صحبت کنیم. آن موقع بود که متوجه شدم دوستم من را بیهوش کرده و زنم را مورد آزار قرار داده‌ است.»
با توجه به گفته‌های این مرد پلیس همسر او را مورد بازجویی قرار داد. این زن گفته‌های شوهرش را تایید کرد و جزییات تعرض را شرح داد. با توجه به این شکایت ماموران تحقیقات خود را برای بازداشت مرد متعرض آغاز کردند اما متوجه شدند او متواری شده ‌است. ماموران بعد از چندین روز تجسس در نهایت موفق شدند متهم را بازداشت کنند.
او در بازجویی‌های اولیه که نزد قضات شعبه دوم دادگاه کیفری‌استان فارس انجام شد اتهامش را پذیرفت. این مرد گفت: دوستش را با خوراندن دارو بیهوش کرده و زن او را مورد تجاوز قرار داده ‌است. هرچند این مرد در جلسه محاکمه منکر اتهامش شد اما از نظر قضات رسیدگی‌کننده شواهد و قراین موجود در پرونده برای محکوم کردن او کافی بود و متهم را در اتهام تجاوز به عنف مجرم شناختند و او را به اعدام محکوم کردند.
حکم صادره مورد اعتراض متهم قرار گرفت و پرونده در دیوان‌عالی کشور مورد بررسی مجدد قرار گرفت. از آنجایی که مدارک موجود در پرونده کافی بود رای صادره به تایید رسید. به این ترتیب پرونده به شعبه اجرای احکام دادسرای شیراز فرستاده‌شد.

نمی دونم چطور ما باید بیدار بشیم ؟!
اگر اون آقا سخنان حکیمانه رو خونده بود اون شب در خواب نبود !!...
اصلا اون شب با زن جوانش به میهمانی نمی رفت ...
آیا این نادانی خود خواسته نیست ؟!
الان به معنای این جمله حکیم ارد بزرگ هم پی می برم که : ((در زندگی نادان سرانجام یک گره ، صدها گره باز نشدنی است))

ریحانه
ریحانه
گستره جهانی اردیسم Orodism

تعداد پستها : 1134
اعتبار : 120

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! Empty رد: همسرم دیگر آن زن سابق نشد !

پست من طرف ریحانه الأربعاء فبراير 25, 2015 2:23 pm

همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! IR [rtl] ٥:٥٢ ‎ب.ظ[/rtl] - [rtl]جمعه، ۳ بهمن ۱۳٩۳[/rtl]
سلام
اخه چرا باید یه مرد همسرش رو ببره خونه ی یه مرد مجرد.غیرت مردا کجا رفته؟ یه بنده ی خدایی می گفت:دوست مجرد اگه شب بیاد خونت یا برای مالت میاد یا برای زنت.کاش مردا غیرت مردای قدیم رو داشتن.

همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! IR [rtl] ٥:٥۱ ‎ب.ظ[/rtl] - [rtl]جمعه، ۳ بهمن ۱۳٩۳[/rtl]
سلام
اخه چرا باید یه مرد همسرش رو ببره خونه ی یه مرد مجرد.غیرت مردا کجا رفته؟ یه بنده ی خدایی می گفت:دوست مجرد اگه شب بیاد خونت یا برای مالت میاد یا برای زنت.کاش مردا غیرت مردای قدیم رو داشتن.

همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! US [rtl] ٢:۱٦ ‎ق.ظ[/rtl] - [rtl]یکشنبه، ٢۸ دی ۱۳٩۳[/rtl]
این داستان تقدیم میگردد به آنهایی که حجاب مجاب حالیشون نیست یک سوال ؟اگر این خانم حجاب کافی داشت وزیباییهای خود را در منظر عموم قرار نمیداد آیا کسی به او طمع میکرد؟ این اتفاق می افتاد؟

همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! IR حسین [rtl] ٧:۳۸ ‎ب.ظ[/rtl] - [rtl]جمعه، ٢٥ مهر ۱۳٩۳[/rtl]
عالی بود.واقعا سخته.

همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! IR حسین [rtl] ٧:۳۸ ‎ب.ظ[/rtl] - [rtl]جمعه، ٢٥ مهر ۱۳٩۳[/rtl]
عالی بود.واقعا سخته.

همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! IR [rtl] ۳:٥٧ ‎ب.ظ[/rtl] - [rtl]چهارشنبه، ٢ اسفند ۱۳٩۱[/rtl]
خیلی عبرت انگیز بود

همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! IR آرش [rtl] ٩:٠٧ ‎ق.ظ[/rtl] - [rtl]سه‌شنبه، ۱٦ آبان ۱۳٩۱[/rtl]
ممنون از شما و سایت خوبتون من تا الان بیشتر از 10 تا از داستانک ها رو خوندم همه یکی از یکی جالبتر و آموزنده تر بودن
باز هم ممون.دوباره بهتون سر میزنم
 همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! 1

همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! IR عارف [rtl] ۳:٥٦ ‎ب.ظ[/rtl] - [rtl]شنبه، ۱٧ تیر ۱۳٩۱[/rtl]
خوب بود

همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! IR ghazal [rtl] ۳:٠٢ ‎ب.ظ[/rtl] - [rtl]پنجشنبه، ۸ تیر ۱۳٩۱[/rtl]
عالیییییییییییییییییییییی بوووووووود همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! 7

همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! IR نسیم [rtl] ٢:۳٦ ‎ب.ظ[/rtl] - [rtl]پنجشنبه، ٢٤ فروردین ۱۳٩۱[/rtl]
فوق العاده خوب و  اموزنده بود..ممنون

همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! IR مینا [rtl] ۸:٥٠ ‎ب.ظ[/rtl] - [rtl]جمعه، ۱۸ فروردین ۱۳٩۱[/rtl]
عالی بود

همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! IR آزاده [rtl] ۱۱:٤٩ ‎ق.ظ[/rtl] - [rtl]چهارشنبه، ٢٧ مهر ۱۳٩٠[/rtl]
از این مطالب جالب و آموزنده مستند تشکر می کنم .

همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! US ونوس [rtl] ۱٠:۱۱ ‎ب.ظ[/rtl] - [rtl]سه‌شنبه، ٢٦ مهر ۱۳٩٠[/rtl]
عااااااااااااااااااااالیییییییییییییییییییییییییییییییی بود

همسرم دیگر آن زن سابق نشد ! IR aino [rtl] ۱٢:٠۱ ‎ب.ظ[/rtl] - [rtl]یکشنبه، ٢٤ مهر ۱۳٩٠[/rtl]
سلام:
عالي بود
سپاس
ریحانه
ریحانه
گستره جهانی اردیسم Orodism

تعداد پستها : 1134
اعتبار : 120

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة