دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
 ارشک و رودخانه مردمی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
 ارشک و رودخانه مردمی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
 ارشک و رودخانه مردمی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
 ارشک و رودخانه مردمی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
 ارشک و رودخانه مردمی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
 ارشک و رودخانه مردمی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
 ارشک و رودخانه مردمی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
 ارشک و رودخانه مردمی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
 ارشک و رودخانه مردمی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
 ارشک و رودخانه مردمی Vote_rcap ارشک و رودخانه مردمی Voting_bar ارشک و رودخانه مردمی Vote_lcap 
baran - 977
 ارشک و رودخانه مردمی Vote_rcap ارشک و رودخانه مردمی Voting_bar ارشک و رودخانه مردمی Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

ارشک و رودخانه مردمی

ارشک و رودخانه مردمی Empty ارشک و رودخانه مردمی

پست من طرف ریحانه الأربعاء فبراير 25, 2015 3:50 pm

ارشک و رودخانه مردمی 359

آغاز ایجاد دودمان اشکانیان در کناره رود اترک ( پارتها )

جوانان ایرانی به ستوه آمده از ستم دودمان سلوکی بارها به پیش ارشک ( اشک یکم ) آمده و خواستار طغیان بر ضد پادشاه سلوکی می شدند و ارشک به رود آرام اترک می نگریست و می گفت تا زمانی که جریان مردمی آرام است طغیان ما همانند فریاد بی پژواک خواهد بود و باید صبر کرد .

ارشک و رودخانه مردمی 351
اشک یکم

پس از چندی یارانش خبر آوردند که دیودوتس ( دیودوت یکم ) والی یونانی باکتریا بر علیه آنتیوخوس دوم پادشاه سلوکی شورش نموده و دولت مستقل باختر را تشکیل داده است .

ارشک و رودخانه مردمی 350
دیودوت یکم
 ارشک و رودخانه مردمی 352
باکتریا ( که به کشور باختر تغییر نام یافت )

ارشک دستور گردهمایی جوانان سلحشور پهلوی را در دره وسیع اترک داد و رو به آنها کرد و گفت امروز رودهای مردمی سرشار از حس انتقامند در این هنگامه باید همچون موج بلندی دودمان یونانیان را به زیر آوریم .
موج اشکانیان خیلی زود دودمان سلوکی و همچنین باختر را به زیر کشید و کشورمان ایران را باز ابر قدرت بی رقیب جهان نمود .
ارد بزرگ متفکر برجسته کشورمان می گوید : بستر اندیشه توده ها همانند بستر رودخانه در حال دگرگونی است جریانی که دارای پسامدهای نیرومند و گاه هولناکی در ریشه و پایه خود است . ارشک با زمان سنجی مناسب ضربه نهایی و کاریی بر دودمان ستم سلوکی وارد آورد و این دروازه شکوه دوباره ایران شد .

عکس هایی از رود اترک و دشت آن

ارشک و رودخانه مردمی 353

ارشک و رودخانه مردمی 354

ارشک و رودخانه مردمی 356

ارشک و رودخانه مردمی 357
ریحانه
ریحانه
گستره جهانی اردیسم Orodism

تعداد پستها : 1134
اعتبار : 120

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه