دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
سند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
سند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
سند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
سند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
سند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
سند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
سند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
سند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
سند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
سند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک Vote_rcapسند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک Voting_barسند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک Vote_lcap 
baran - 977
سند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک Vote_rcapسند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک Voting_barسند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

سند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک

سند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک Empty سند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک

پست من طرف ریحانه الإثنين نوفمبر 23, 2015 9:37 pm

انتشارسند رسمی مدرن سازی راکتور اراک دراتحادیه اروپا
۱۳۹۴\۰۹\۰۲ - ۸:۲۷ AM

متن سند رسمی مدرن سازی راکتور آب سنگین اراک ازسوی اتحادیه اروپا منتشر شد.

به گزارش مونیتورینگ خبرگزاری صدا و سیما؛ این سند رسمی به امضای محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه ایران، نمایندگان گروه پنج بعلاوه یک و فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا رسیده است.

هدف از این سند همکاری در پشبرد پروژه مدرن سازی راکتور اراک اعلام شده است.

این سند ضمن برشمردن برخی تعهدات قبلی طرفین بر اساس برنامه جامع اقدام مشترک( برجام)، تعهدات نه گانه ای را برای به منظور مدرن سازی راکتور ارک تعیین کرده است.

متن انگلیسی این سند در پایگاه اینترنتی اتحادیه اروپا منتشر شده است.

برچسب ها:
سند ،

مدرن سازی ،

راکتوراراک ،

اروپا ،
ریحانه
ریحانه
گستره جهانی اردیسم Orodism

تعداد پستها : 1134
اعتبار : 120

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه