دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Vote_rcapسایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Voting_barسایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Vote_lcap 
baran - 977
سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Vote_rcapسایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Voting_barسایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان

2 مشترك

سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Empty سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان

پست من طرف Parmida السبت نوفمبر 26, 2011 12:06 am

سر مار افعی افغانستان بدر آمد! عزیز اکبری دشمن پشت پرده حکیم ارد بزرگ در افغانستان

مدتها بود با خود فکر می کردم که آنکه مدام خوراک حمله کنندگان به حکیم ارد بزرگ را فراهم می کند کسی ما فوق دکتر جلال الدین بایانی و یا ولید طرزی در حزب وطن افغانستان است . خوشحالم که امروز سر این مار ازبک بی وطن بیرون آمده از کیسه اجنبیان و دشمنان ملت ایران و افغانستان و تاجیکستان را می بینیم .
این مار افعی خطرناک کسی نیست جز "عزیز اکبری"
عزیز اکبری ساکن کشور آلمان است او از زمانی که سایت حزب وطن را با کمک شخص دیگری به نام رسا فراهم آورده مدام بدنبال حمله به کشور ایران و از همه مهمتر حکیم ارد بزرگ یار و دوست احمدشاه مسعود بوده است
عزیزاکبری این ازبک کج اندیش دشمنی خاصی با احمدشاه مسعود و نیروهای جنبش شمال دارد
سعی دارد با سایت آلوده حزب کثیف خود که برآمده از دستگاه امنیتی خاد (در دوره تسلط کمونیست ها) است را بار دیگر زنده کند .

او می خواهد جلاد زندانهای سیاه و امنیتی کابل یعنی محمد نجیب الله را که شش سال فرزندان آزاده افغانستان را شکنجه می نمود را تجلیل می کند همان کسی که از ریاست خاد به نخست وزیری رسید یعنی نجیب الله را...

احمدشاه مسعود را دشنام و ناسزا می دهد چون نجیب الله را به زیر کشیده است و حالا شخصیت علمی و فکری بزرگی همچون حکیم ارد بزرگ را که همه علاقمندان به اتحاد کشورهای فارسی زبان دوستش دارند را هدف حمله خویش قرار داده است .
این مار ازبک با کمک دو مار دیگر یعنی دکتر جلال بایانی و ولید طرزی فکر می کنند که نسل امروز بار دیگر گول حیله گری ها و سیاه نمایی های آنها را خواهند خورد .

زنده باد حکیم ارد بزرگ و شادروان احمدشاه مسعود

ایمیل حزب [دشمن] وطن
Info@hezbe-watan.com
تلفن این حزب
Tel: 0049 8912303376
00491796946617
گردانندگانش : عزیزاکبری و همکارتخنیکی اش! : روئین « رسا »

چند نمونه از اهانت های حزب وطن به سرپرستی عزیز اکبری به ایران و فرزند پاکش حکیم ارد بزرگ

http://www.hezbe-watan.com/dokumente/Iran%20wa%20tarhe%20Tajzeae%20afghanistan.htm

http://www.hezbe-watan.com/dokumente/Iran%20wa%20Modahkelat%20an.htm

http://www.hezbe-watan.com/dokumente/Afghanistan%20wa%20Amsaajahaa.htm

برگرفته از :
http://tarmo.activebb.net/t3661-topic#20076
Parmida
Parmida

تعداد پستها : 303
اعتبار : 84

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان Empty رد: سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان

پست من طرف ریحانه السبت ديسمبر 03, 2011 6:12 pm

جایگاه زن در فلسفه اردیسم

تقریبا در تمام جملاتی که از "حکیم ارد بزرگ" Orod Bozorg در کتاب سرخ جمع آوری شده است هر جا نامی از مرد برده می شود نام زن هم هست . نمونه شاخص این توازن در "فرگرد مردان و زنان کهن" که نهمین بخش از کتاب سرخ است بخوبی دیده می شود ، در این فرگرد تمامی جملات بجز دو سخن ، کلمات مرد و زن همراه هم آورده شده است آن دو جمله نیز یکی مربوط به مردان و دیگری در وصف زنان است ، این فرگرد را با هم می خوانیم :

فرگرد مردان و زنان کهن از کتاب سرخ حکیم ارد بزرگ :

چو گرمای تن مردان و زنان کهن به آسمان پر کشید با یاد خویش اندیشه هواخواهان خود را گرما دهند .

مردان و زنان کهن در راه رسیدن به هدف ، یک آن هم نمی ایستند .

دودمان بی نیا و مردان و زنان کهن ، به هزار آیین اهریمنی گردانده می شود .

مردان و زنان کهن برآیند خوی و منش مردمان سرزمین خویش اند .

نگاه مردان کهن ایستا نیست آنها دورانهای آینده را نیز به خوبی می بینند .

رستاخیزهای اجتماعی بدون همراهی زنان شجاع غیر ممکن است چرا که زن پرچمدار وارستگی ، پاکی و از خودگذشتگی است .

پشتکار گوهر مردان و زنان فرهمند است .

بوی خوش بهشت در سخن زنان و مردان پاک نهاد جاریست .

سایت لابی ایران سوئد Iran & Sweden : درباره حزب وطن افغانستان 1317426407_afson

در بین فلسفه های موجود ، حکمت اردیسم Orodism بیشترین توجه را به جایگاه زنان داشته است ، این جایگاه بشکلی مدون در کتاب سرخ آورده شده است . بسیاری به ما زنان خورده می گیرند که اغلب اردیست ها زنان هستند باید به کسانی که این حرفها را می زنند گفته شود وقتی بزرگترین فیلسوف تاریخ غرب یعنی فریدریش نیچه می گوید: « به سراغ زنان میروی، شلاق را فراموش مکن » !!! نباید انتظار داشته باشید ما زنان بدنبال چنین فلسفه های باشیم ، به نظر ما فلسفه اردیسم یک هدف انسانی را دنبال می کند از این روی دوستش داریم و علنی می گوییم ما اردیستیم .

منبع :
http://vancouver.subjectdone.com/t59-topic
ریحانه
ریحانه
گستره جهانی اردیسم Orodism

تعداد پستها : 1134
اعتبار : 120

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة