دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Vote_rcapزندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Voting_barزندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Vote_lcap 
baran - 977
زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Vote_rcapزندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Voting_barزندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

2 مشترك

زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Empty زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

پست من طرف baran الأربعاء أبريل 25, 2012 11:22 pm

زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

آزادی را باید شکافت و در مورد هر بخش از آن، نظرخواهی همگانی برپا نمود، چون آزادی، برگردان دیدگاه همه مردم است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

دیدگاه اکثریت هرگز نمی تواند حق اقلیت را نادیده و یا کتمان کند. اکثریت باید فضای آرامش و رشد را در اختیار اقلیت قرار دهد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

آزادی یک پروسه ی در هم تنیده و کلان است که برای پیدایش آن، نیاز به همراهی همه مردم یک سرزمین دارد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

آزادی، تنها برای ما نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی KOZJ5m

بستر افکار عمومی همچون دریاست، سیاستمداران بدانند هیچ بنایی بر این دریا پایدار نخواهد بود، مگر آنکه خود را در طول زمان با بسامدهای (امواج) آن همراه سازد... دموکراسی توانسته به این نیاز افکار عمومی پاسخی مناسب دهد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

مردم نادان، تن به فرمانروایی می دهند که به شکل موروثی به قدرت رسیده است. بیاد داشته باشیم دموکراسی همواره بدنبال اندیشه برتر برای اداره امور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
baran
baran

تعداد پستها : 977
اعتبار : 78
آدرس پستي : Geneva

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Empty رد: زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

پست من طرف سهیلا بخشی الجمعة ديسمبر 25, 2020 9:10 pm

تنها دموکراسی، دانش اجتماعی توده مردم را بالا خواهد برد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

دموکراسی امری خردمندانه و زندگی آفرین است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

دموکراسی بدون وجود احزاب آزاد ، خیالی بیش نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

زندگی، بدون آزادی شرم آور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی KOZKjm
سهیلا بخشی
سهیلا بخشی

تعداد پستها : 16
اعتبار : 0
آدرس پستي : İstanbul

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة