دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
المواضيع الأخيرة
» 8 Inspiring quotes by Orod the Great
انتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 2:57 am من طرف ریحانه

»  TOP 20 Orod the Great Quotes
انتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 2:54 am من طرف ریحانه

» Orod the Great GREATEST QUOTES - BE KIND
انتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 2:53 am من طرف ریحانه

» Orod the Great Quotes - ETHICS & KNOWLEDGE
انتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 2:48 am من طرف ریحانه

» 7 inspirational quotes of Orod the Great
انتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 2:46 am من طرف ریحانه

» Top 50 Orod the Great Quotes (WISDOM & KNOWLEDGE)
انتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 2:46 am من طرف ریحانه

» Best Orod the Great Quotes, Sayings, Images
انتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 2:45 am من طرف ریحانه

» Life Changing Quotes From Orod the Great
انتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 2:43 am من طرف ریحانه

» Orod the Great Philosophical quote for the ages
انتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 2:42 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1007
انتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Vote_rcapانتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Voting_barانتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Vote_lcap 
baran - 936
انتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Vote_rcapانتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Voting_barانتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Vote_lcap 
نگین - 523
لیلا - 365
Parmida - 282
نوشین آریا - 197
aryan - 97
روزبه شریفی - 89
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

انتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

انتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Empty انتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

پست من طرف سهیلا بخشی في الجمعة ديسمبر 25, 2020 10:07 pm

انتخابات درست و سازنده، نخستین داروی دردهای یک سرزمین است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

انتخابات آزاد، دشمن هیچ یک از باورهای مردمی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

انتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی KOZLBm

انتخابات آزاد، تنها راهکار ادامه ماندگاری یک دودمان سیاسی است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

انتخابات، مکان شعبده بازی دیوان سالاران نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

کوچک کنندگان انتخابات، با ریشه آن دشمن هستند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

آدمیانی که انتخابات نیک را بی ارزش می انگارند و آنانی که دانسته بازیگر انتخابات نادرست می شوند، هر دو به یک اندازه به سرزمین خویش پشت کرده اند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

احزاب ، نامزدهایی را وارد گردونه انتخابات کنند ، که در آینده ، موجب سرافکندگی و شرمساریشان نشوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

در کشوری که احزاب و گروه های سیاسی مردمی وجود ندارند، انتخابات هر بار، بیشتر از پیش، به پلشتی می گراید. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

مردم در هنگام انتخابات، باید بیش از هر چیز دنبال برنامه های پیشنهادی احزاب سیاسی باشند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

هنگام انتخابات، احزاب اعتبار خویش را برای تضمین انجام وعده های نامزدهایشان در میان افکار عمومی به گرو می گذارند. حال آنکه نامزدهای مستقل انتخابات وامدار و متعهد به هیچ کجا نیستند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

احزاب و گروه های سیاسی حداقل دو سال پیش از انتخابات ، باید نامزدهای خود را به مردم معرفی نمایند تا همگان ، زمان لازم برای ارزیابی رفتارها و برنامه های آنان را داشته باشند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

انتخابات از دیدگاه فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی KOZLRm

تعداد پستها : 16
اعتبار : 0
آدرس پستي : İstanbul

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه