دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» مهر خویش را، از همسایگان دریغ نکنیم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
احزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 6:59 am من طرف ریحانه

»  برای آنکه دوستی هایمان پا برجا بماند، بهتر است همواره میانمان، فاصله و بازه ای باشد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
احزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 4:18 am من طرف ریحانه

»  برای آنکه دوستی هایمان پا برجا بماند، بهتر است همواره میانمان، فاصله و بازه ای باشد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
احزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 4:16 am من طرف ریحانه

»  در زندگی همسایگان، تجسس نکنیم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
احزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 4:15 am من طرف ریحانه

»  تنها راه ماندگاری هر کشش دوستانه ای، مهربانی است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
احزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 4:14 am من طرف ریحانه

»  برای گزینش نام فرزند، پیوسته با همسر خویش رایزنی کرده و خودسرانه کاری نکنید. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
احزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 4:13 am من طرف ریحانه

»  همسایگان خوب، در برخی زمانها، بهترین پشتیبانان ما هستند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
احزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 4:12 am من طرف ریحانه

»  پیمان زناشویی آسان، ارزشمند است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
احزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 4:11 am من طرف ریحانه

»  کسی که در برابر همسر خویش از خانواده و بستگان ((خود))، بدگویی می کند، خواری ابدی را به جان خریده است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
احزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Emptyأمس في 4:10 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1094
احزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Vote_rcapاحزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Voting_barاحزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Vote_lcap 
baran - 936
احزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Vote_rcapاحزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Voting_barاحزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Vote_lcap 
نگین - 523
لیلا - 365
Parmida - 282
نوشین آریا - 197
aryan - 144
روزبه شریفی - 89
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

احزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

احزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی Empty احزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

پست من طرف ریحانه في السبت ديسمبر 26, 2020 9:24 am

احزاب آزاد، ستون های بالندگی و رشد کشورها هستند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی ♥

احزاب در جملات فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی KOZLim

احزاب شایسته، به دنبال تمامیت خواهی سیاسی نیستند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی ♥

احزاب شایسته، می دانند با کجروی و برنامه های دروغین، خیلی زود کمرنگ می شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی ♥

گروه های مردمی، بدون گرامیداشت همه یاورانشان، توان ایستایی ندارند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی ♥

گروه، توانِ افزون آدمیان است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی ♥

گروه هدفمند، کمتر دچار سردرگمی، و از هم پاشیدگی می شود. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی ♥

کارهای گروهی، هر چه بزرگتر و شاداب تر باشند، شوق به زندگی و امید را، افزونتر می کنند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی ♥

گستره جهانی اردیسم Orodism

تعداد پستها : 1094
اعتبار : 120

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه