دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
سخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
سخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
سخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
سخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
سخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
سخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
سخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
سخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
سخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
سخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Vote_rcapسخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Voting_barسخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Vote_lcap 
baran - 977
سخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Vote_rcapسخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Voting_barسخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

سخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم

سخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Empty سخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم

پست من طرف ریحانه الأربعاء يناير 13, 2021 12:42 am

دلدادگی و عشق را از زندگی بگیریم، تنها و آواره ایم. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (رهبر اُرُدیست های جهان)

از اُرُد می پرسند از کجا بدانیم که عاشق شده ایم؟ به آنها می گویم : برای یک خواسته، زمان اندکی می گذاریم و برای عشق، روزها و شب هایمان را بی دریغ می بخشیم، اندیشه آدم عاشق در پیرامون عشق پیوسته در حال چرخش است، آدم عاشق وابسته است، وابسته به چیزی که همواره شیفته آن است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (رهبر اُرُدیست های جهان)

از کسی که خود را دوست ندارد، درخواست عشق و دوستی مکن. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (رهبر اُرُدیست های جهان)

سخنان حکیمانه بنیانگذار فلسفه اُرُدیسم Orodthegreat_Japan_10_

اندیشه کنیم، چه چیزی ما را پیوسته به زندگی دلگرم ساخته و در نهایت می خواهیم به آن برسیم و آن را سامان داده و یا با آن به سامان برسیم؟ خواسته پیوسته اندیشه ما، همان عشق است و این تنها راه شناسایی آن. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (رهبر اُرُدیست های جهان)

بسیاری وهم و خیال خویش را عشق می نامند، حال آنکه عشق راه بالندگی شکوفه به میوه است، کوشش پیوسته ما برای زیبا و ناب شدن. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی (رهبر اُرُدیست های جهان)
ریحانه
ریحانه
گستره جهانی اردیسم Orodism

تعداد پستها : 1134
اعتبار : 120

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة