دوستداران فلسفه اُرُدیسم Lovers of Orodism philosophy
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
التبادل الاعلاني

http://i.yapx.ru/KWnnJ.jpg

Subscribe to by Email
المواضيع الأخيرة
» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور الجزایر The philosophy of Orodism in Algeria
 6 Great Sayings From Orodism Philosophy Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:59 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور کانادا The philosophy of Orodism in Canada
 6 Great Sayings From Orodism Philosophy Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:58 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور پرو The philosophy of Orodism in Peru
 6 Great Sayings From Orodism Philosophy Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:57 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور نیکاراگوئه The philosophy of Orodism in Nicaragua
 6 Great Sayings From Orodism Philosophy Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:56 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور آرژانتین The philosophy of Orodism in Argentina
 6 Great Sayings From Orodism Philosophy Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:55 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور بوسنی و هرزگوین The philosophy of Orodism in Bosnia and Herzegovina
 6 Great Sayings From Orodism Philosophy Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:39 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور قرقیزستان The philosophy of Orodism in Kyrgyzstan
 6 Great Sayings From Orodism Philosophy Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:35 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور ارمنستان The philosophy of Orodism in Armenia
 6 Great Sayings From Orodism Philosophy Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:33 am من طرف ریحانه

» بازتاب فلسفه اُرُدیسم در کشور گویان The philosophy of Orodism in Guyana
 6 Great Sayings From Orodism Philosophy Emptyالسبت يوليو 24, 2021 2:32 am من طرف ریحانه

تدفق ال RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
ریحانه - 1134
 6 Great Sayings From Orodism Philosophy Vote_rcap 6 Great Sayings From Orodism Philosophy Voting_bar 6 Great Sayings From Orodism Philosophy Vote_lcap 
baran - 977
 6 Great Sayings From Orodism Philosophy Vote_rcap 6 Great Sayings From Orodism Philosophy Voting_bar 6 Great Sayings From Orodism Philosophy Vote_lcap 
نگین - 562
لیلا - 421
Parmida - 303
نوشین آریا - 197
aryan - 160
روزبه شریفی - 106
kami - 52
سهیلا بخشی - 16

6 Great Sayings From Orodism Philosophy

6 Great Sayings From Orodism Philosophy Empty 6 Great Sayings From Orodism Philosophy

پست من طرف aryan الإثنين فبراير 08, 2021 5:42 am

خردمندان، آشتی جو و نرم خو هستند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

خردمندان آزاده، پیشتاز روزگار خویش اند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

بازده خرد برای اندیشمند، سخن جاودانه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

بازده رنج و سختی خردمندان، اندرزهای شیرین و پندآموز است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

برای آنکه روانت را بپروری، در آغاز با خود یکی شو. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

برای بدست آوردن خرد، باید کاوید و پژوهش نمود و از تجربه ها بهره گرفت. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

برای دلهره شبانگاهان، نسیم گرما بخش خرد را همراه کن. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

برای رسیدن به گنج خرد، بارگاه دانشت را بزرگتر بساز. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

برای کشوری که خردمندانش خانه نشین باشند، باید گریست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

برآیند داشتن خرد، بینایی و پرواز بیشتر فکر و اندیشه است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

بیداری و خیزش مردمی، بدون آگاهی، شدنی نیست. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

پیامد دانایی، پذیرفتن بار ساماندهی دیگران است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

تا اندیشه ای پاسخگو در بین نباشد، کجروی ادامه خواهد داشت. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

گفتگو با خردمندان و دانشوران، پاداشی کمیاب است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

سخن دلنشین خردمندان، دل ها را آرام می کند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

6 Great Sayings From Orodism Philosophy 45

جایی که خردمندان خوار باشند، شورش ها و رستاخیزهای بی سامان، در نهایت میدان داری می کنند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

خرد، شمشیر و جنگ را به کنار می گذارد و همگان را به کار و کوشش فرا می خواند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

خرد تنها در دانسته های ما خلاصه نمی شود، بلکه در کردار ما هویدا می گردد. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

خرد در بستری توفان زده، شکوفا نمی شود. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

خردمند، با فر دانش و اندیشه پاک خویش، رخدادهای فردا را می آفریند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

خردمند، در شوخی زیاده روی نمی کند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

خردمند، همگان را به آزادگی و فرهیختگی فرا می خواند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

خردمندان، ابزار دون پایگان نمی شوند. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی

دامن خرد و حکمت، از جادو و دروغ به دور است. فیلسوف حکیم اُرُد بزرگ خراسانی
aryan
aryan

تعداد پستها : 160
اعتبار : 0
آدرس پستي : مهاباد

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة